אודותינו

המוטו שלי הוא להקנות לתינוקות את יכולת ההתפתחות המיטבית שלהם בשילוב עם איכויות המים ותוך שימת דגש על כל תינוק וקצב התפתחותו האישי.

גלית תמר

בעלים

ברוכים הבאים ונעים להכיר. שמי גלית תמר ואני אמא לשלושה ילדים דגיגונים מדהימים. הנני מנהלת ומנחת שחייה לפעוטות מזה כ- 10 שנים.

גדלתי במכון וינגייט ואך טבעי היה שאבחר לעסוק בשחייה. בשנות ילדותי ונעוריי, הייתי חברה בנבחרת ישראל בשחייה ואף הוכתרתי כאלופת הארץ בסגנון הפרפר.

הקמתי את ביה"ס הראשון לשחייה של מכון וינגייט והכשרתי תחתיו שחיינים צעירים רבים במשך מספר שנים.

הנני בעלת תואר B.ed בחינוך מיוחד, מוסמכת בהידרותרפיה, בשחייה שיקומית ובהפעלת פעוטות במים מטעם מרכז בית איזי שפירא ברעננה.

הנני בוגרת ביה"ס למאמנים ולמדריכים בוינגייט ואף מוסמכת בהנחיית קבוצות התפתחות בשיטת "צעד ראשון" שפותחה ע"י שי זילברבוש. כמו-כן אני מרצה בבית איזי שפירא על השילוב בין התפתחות תינוקות ושחייה. אני מרכזת את קורס מדריכי שחייה לפעוטות במסגרת ביה"ס למאמנים של מכון וינגייט.

כרמית גרפי אקדם

מדריכת שחייה

הכירו את הצוות שלנו

בעלת תואר B.A בפסיכולוגיה, בעלת הכשרה בהפעלת פעוטות במים ומדריכת שחייה מטעם ביה"ס למאמנים במכון וינגייט. "שחיית תינוקות מסייעת להתפתחות מוטורית תקינה של הילד ומקנה לו מיומנויות חשובות לתפקוד מיטבי במים וביבשה".

מירית ראובני

מדריכת שחייה

מירית ראובני ממושב בית חרות, נשואה לארנון ואמא לשלושה – רואי, יאיר, מאיה. בעלת הכשרה להפעלת פעוטות במים ומדריכת בייבי יוגה במים. בגישתה משלבת ידע וניסיון מקצועי עם המון אהבה, יחס חם אישי ורגיש, ומתאימה את אופי הפעילות לקצב האישי של כל תינוק ופעוט. מאמינה בהקניית ערכים כמו סבלנות, חברות, ויתור ושיתוף, ומציבה לילדים אתגרים על מנת שיוכלו להתמודד עם קושי, התמודדות עם פחד, הצבת גבולות ועוד המון כלים שנותנים לילד בסיס טוב להמשך החיים.

נטע רוזנברג

מדריכת שחייה

נטע רוזנברג בת 38 נשואה ואמא לדני ויפתח.
מדריכת התפתחות תינוקות מלידה ועד גיל שנתיים עם נסיון של 7 שנים.
מדריכת שחיית תינוקות ופעוטות עד גיל 4.

המדריכים הם בעלי ידע רב בתחום הפעוטות, הידרותרפיה, שחייה, התפתחות ובעלי גישה מדהימה לתינוקות ופעוטות ורובם רכשו את הכשרתם אצל גלית תמר.
לגלית תמר מעצם היותה מרכזת קורסים למדריכי שחייה לתינוקות ופעוטות יש את האפשרות לבחור את המדריכים הטובים בתחום.

אנו מאמינים מניסיוננו הרב כי ילדים הזוכים לחוות את מיימד הבריכה והשחייה ההתפתחותית באופן קבוע  מגיל צעיר ביותר גדלים להיות ילדים ובוגרים בעלי משמעת עצמית גבוה, בעליי יכולות מוטוריות טובות ובעליי תעוזה עצמית ואמונה ביכולתם.